Kızlarpınarı Mh. Uğurlu Sk. No:3 Alara Medical Plaza, Alanya, Antalya
Nazila Hesari

Nazila Hesari

Sexual Therapist

1993 yılında Antalya’da doğdu. İlköğretim ve Anadolu Lisesi eğitimlerini Antalya’da tamamladı. 2012 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü burslu kazandıktan sonra 2016 yılında başarı ile mezun olup Diyetisyen unvanını aldı.Üniversite eğitimi boyunca Hacettepe Üniversitesi’nde Poliklinik, Metabolik Hastalıklar, Onkoloji, Hacettepe Üniversitesi Ihsan Doğramacı Çocuk Hastanesi’nde Çocuk Hastalıklarında Beslenme Tedavisi ve Yoğun Bakım Üniteleri’nde, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Poliklinik, Endokrinoloji Bölümü ve Kurum Diyetisyenliği alanlarında stajyer diyetisyen ünvanı ile görev yaptı.

Aynı zamanda Oxford Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen Kıbrıs Kadın Sağlığı Araştırmasında görev aldı. Kıbrıs’ta 8000 kadının sağlık taramasında bulunup kadınlara sağlıklı beslenme eğitimi verdi. Eğitimlerden sonra Türkiye’ye dönüş yapıp, Alanya’da bulunan World Wide International Aesthetic Merkezinde Uzman Diyetisyen olarak çalışmaya başladı.

2020 yılında Fonksiyonel Beslenme üzerine eğitimler alarak klinikte bütünsel sağlık alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

İş Deneyimleri

World Wide International Aesthetic Merkezi

Uzman Diyetisyen     11/2018- Halen                   

Doğu Akdeniz Üniversitesi- Kıbrıs Kadın Sağlığı Araştırması

Araştırma Görevlisi  02/2018 – 10/2018

HİZMETLER;

  • Bireysel Danışmanlık
  • Kurumsal Danışmanlık
  • Online Diyet
  • Kurumsal Kafe& Restaurant Menü Planlaması
  • Beslenme Eğitimleri